عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 422
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 آبان 1393 - 17:50
نویسنده: admin

غلامرضا سمندر مديرعامل گسترش فولاد تبريزوزیر ورزش و جوانان کشور تنھا راه توسعه پایدار ورزش بعنوان عامل شادابی جامعه را فراھم ساختن زمینه فعالیت ھر چه بیشتر بخش خصوصی قلمداد کرد. دکتر گودرزی در حاشیه حضور در استان آذربایجان شرقی و نشست با مسئولین ، مدیران ورزشی، ورزشکاران و نخبگان استان، اظھار داشت: براساس معیارھای استاندارد جھانی، برای توسعه پایدار ورزش باید زمینه را برای فعالیت بیش از پیش بخش خصوصی فراھم کرد و وزارت ورزش نیز مصمم به حرکت در این راستاست.

 

اخبار گسترش فولاد تبريز

مديرعامل باشگاه گسترش فولاد تبريز از اظھار لطف وزير ورزش و فرماندار تبريز نسبت به اين مجموعه تقدير کرد. مھندس غلامرضا سمندر با ابراز خرسندی از عنایت و اظھارات امیدوار کننده وزیر ورزش و جوانان کشور در خصوص بھبود شرایط حضور و توسعه فعالیت بخش خصوصی در ورزش، گفت: ابتدا از بابت عدم حضور در نشست با وزیر محترم ورزش به دلیل سفرکاری ، متاسفم و بی شک استفاده از نکته نظرات ایشان بعنوان شخصیتی فرھیخته در ورزش کشور ، سعادت است.

غلامرضا سمندر با اشاره به اظھارات دکتر گودزری درخصوص زمینه سازی برای فعالیت بیش از پیش بخش خصوصی، اظھار داشت: این اظھارات نشانه ای دیگر از سیاست گذاری کلان دولت تدبیر و امید برای تمجید از سرمایه گذاران و مشارکت بیشتر آنان در فعالیت ھای مختلف است که مطمعنا موجب بالا رفتن انگیزه برای تداوم و توسعه حضور بخش خصوصی می شود.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز ھمچنین با تشکر از اظھار لطف فرماندار شھرستان تبریز نسبت به مجموعه گسترش فولاد، عنوان داشت: بی تردید حمایت معنوی مسئولان شھری و استانی پشتوانه حرکت ما در راستای توسعه فعالیت ھایمان است که امیدواریم با تداوم این روند، بیش از پیش در راه ھدف غائی مان که ھمانا خدمت به جوانان این خطه از ایران اسلامی است قدم برداریم.

تمجید وزیر ورزش و فرماندار تبریز از فعالیت گسترش فولاد در ورزش آذربایجان شرقی

وزیر ورزش و جوانان کشور تنھا راه توسعه پایدار ورزش بعنوان عامل شادابی جامعه را فراھم ساختن زمینه فعالیت ھر چه بیشتر بخش خصوصی قلمداد کرد.

دکتر گودرزی در حاشیه حضور در استان آذربایجان شرقی و نشست با مسئولین ، مدیران ورزشی، ورزشکاران و نخبگان استان، اظھار داشت: براساس معیارھای استاندارد جھانی، برای توسعه پایدار ورزش باید زمینه را برای فعالیت بیش از پیش بخش خصوصی فراھم کرد و وزارت ورزش نیز مصمم به حرکت در این راستااست.

وزیر ورزش و جوانان دولت تدبیر و امید با اشاره به موفقیت ھای ورزشکاران استان آذربایجان شرقی در زمینه ورزش قھرمانی و ھمچنین توسعه زیر ساخت ھای ورزشی عنوان داشت: خوشحالیم که اصل بیان گردیده درخصوص فعالیت بخش خصوصی در ورزش، در استان آذربایجان شرقی نمود دارد و افراد دلسوز در کنار فعالیتھای صنعتی، در ورزش نیز سرمایه گذاری داشته اند و امیدواریم که زمینه لازم برای حمایت جھت پایداری و توسعه حضور این قبیل مجموعه ھا در ورزش فراھم گردد.

ھمچنین فرماندار تبریز نیز در این نشست با ابراز خرسندی از حضور و سرمایه گذاری مجموعه گسترش فولاد در ورزش استان، گفت: موفقیت ھای ورزش استان مرھون تلاش ھای مجموعه ھای مختلف شھر و استان بوده است که ھم راستا و ھم نیت با یکدیگر برای اعتلای بیش از پیش ورزش استان زحمت کشیده اند.

دکتر شھرتی فر، لازمه پایداری و توسعه موفقیت ھا و پیشرفت ھا را مشارکت ھمه اقشار دلسوز این عرصه دانست و تصریح کرد: ھدف و برنامه دولت یازدھم فراھم ساختن زمینه برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در تمامی عرصه ھا است ورزش نیز جزو اولویت ھا محسوب می شود.

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
12931885117385922489,7322,283,041