عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 395
تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 آبان 1393 - 19:54
نویسنده: admin

 

اخبار و نتايج ليگ قهرمانان اروپا

آتلتیکو مادرید در سوئد به مصاف مالمو رفت و با 2 گل صاحب برتری شد. تیم مادریدی در بازی رفت نیز با 5 گل حریف خود را در هم شکسته بود و حالا با این نتیجه شانس زیادی برای صعود از گروه خود دارد.

رئال‌مادرید در خانه به دیدار لیورپول رفت و موفق شد با یک گل صاحب برتری شود تا شاگردان کارلو آنچلوتی با کسب چهارمین برد پیاپی خود در این رقابت‌ها صعودشان را به مرحله بعد قطعی کنند. رئالی‌ها در نیمه نخست فشار زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردند و موفق شدند با ضربه کریم بنزما روی پاس مارسلو به گل برسند. در این دیدار لیورپول با تیم دوم خود به میدان رفته بود که باعث تعجب رسانه های انگلیسی شد. در نهایت رئال در نیمه دوم نیز تیم برتر میدان بود و چندین بار با ضربات رونالدو و بیل می‌توانست به گل برسد ولی موفق به باز کردن دروازه لیورپول برای بار دوم نشد تا این دیدار با برتری یک بر صفر رئال به پایان برسد تا کهکشانی‌ها نیز صعودشان را به مرحله بعدی قطعی کنند.

در دیگر دیدار این گروه که اهمیت زیادی نداشت دو تیم بازل و لودوگراتس در سوئیس به مصاف هم رفتند که تیم سوئیسی موفق شد انتقام شکست بازی رفت را بگیرد و با 4 گل لودوگراتس را شکست دهد. به این ترتیب هر 3 تیم لیورپول، بازل و لودوگراتس برای صعود از این گروه شانس دارند و بازی های باقی‌مانده تکلیف آنها را مشخص خواهد کرد.

بنفیکا نایب قهرمان فصل قبل لیگ اروپا در خانه به دیدار موناکو رفت و موفق شد با یک گل صاحب برتری شود تا تیم پرتغالی صاحب 3 امتیاز این دیدار شود. به این ترتیب سرنوشت این گروه به بازی‌های بعدی کشیده شد ولی دو تیم لورکوزن و موناکو شانس زیادی برای صعود از این گروه دارند. البته بنفیکا نیز با برد سه‌ّشنبه خود می تواند به بازی‌های بعدی امیدوار باشد.

در دیگر دیدار این گروه که چند ساعت زودتر برگزار شد زنیت در روسیه به دیدار لورکوزن رفت و در پایان با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا تیم آلمانی در یک قدمی صعود از این گروه به مرحله بعد قرار گیرد. هر دو گل لورکوزن را سون هونگ مین کره ای به ثمر رساند و روندون تک گل زنیت را به ثمر رساند.

آرسنال در خانه به دیدار اندرلخت رفت و با نتیجه 3 بر 3 متوقف شد تا تکلیف این گروه تقریبا خیلی زود مشخص شود. آرتتا، آلکسیس سانچس و چمبرلین برای توپچی های لندن در این دیدار گلزنی کردند. آرسنال با یک امتیاز این دیدار 7 امتیازی شد و با کسب یک امتیاز از دو بازی آینده به مرحله بعد صعود خواهد کرد. در صورتی که آرسنال در دو بازی بعدی خود نیز نتیجه نگیرد و دورتموند هر دو دیدارش را ببازد، تیم لندنی می تواند به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شود.

دورتموند در ادامه نتایج خوب تیم‌های آلمانی موفق شد با نتیجه 4 بر یک گالاتاسرای را شکست دهد تا چزاره پراندلی یک گام به اخراج از این تیم ترکیه‌ای نزدیک تر شود. در این دیدار مارکو رویس، پاپاستوپولوس، ایموبیله و مدافع حریف برای دورتموند گلزنی کردند تا دورتموند تیم بدون شکست لیگ قهرمانان باقی بماند. این چهارمین برد پیاپی دروتموند در لیگ قهرمانان این فصل بود که صعود شاگردان کلوپ را به مرحله بعدی قطعی کرد. البته هنوز تکلیف تیم صدرنشین این گروه مشخص نشده که در بازی های بعدی مشخص خواهد شد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
1294188519113058010,14169,5692,342,878