عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 394
تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 آبان 1393 - 19:26
نویسنده: admin

 

يادداشت روز/اخبار تراكتورسازي

وي در ادامه گفته بود: این حکم به دست ما نرسیده و من عقیده دارم این بازی با حضور تماشاچی برگزار می‌ شود و این بازی (بازي تراكتور استقلال) تنها در شرایطی بدون تماشاگر برگزار می شود که نبی ، رای را ابلاغ کند.

این محرومیت به شرطی در بازی استقلال اجرایی می شود که از طریق دبیر کل فدراسیون به باشگاه تراکتورسازی ابلاغ شود.

آذری ها که امسال پرتماشاگرترین بازی های لیگ را به خود اختصاص داده اند، برای مسابقه حساس با آبی پوشان تهرانی در انتظار حضوری چند ده هزار نفری بودند که حالا با این خبرهاي ضد و نقيض نگران شده اند. اگرچه احتمال می رود که این محرومیت به بعد از بازی استقلال موکول خواهد شد اما باز هم باید کلیت این حکم را زیر سوال برد.

به نظر مي رسد بعضي از حضرات كه صدرنشيني تراكتور به مذاقشان خوش نيامده و از طرفي نمي خواهند يك تيم آذري قهرمان ليگ برتر شود دست در دست هم داده اند و با انتشار اخبار كذب و ضد و نقيض قصد به هم زدن آرايش جنگي تراكتور مقابل استقلال را داشته و با القاي مشتي اكاذيب ، توطئه موهوم عدم تمركز تراكتورسازان و بهم ريختن هيمنه تراكتورسازي مقابل استقلال را در سر مي پرورانند. زهي خيال باطل!

شايان ذكرست محروميت هواداران تيم هاي پرطرفدار از حضور در ورزشگاه، اتفاقي است که در کمتر کشور صاحب فوتبالي رخ مي دهد هر چند كه ما با كشورهاي صاحب فوتبال دنيا فاصله زيادي داريم اما يك سري و چند سودايي هم مطلبيست كه نبايد به راحتي از كنار آن گذشت!

اين در حاليست كه هنوز در نيمه راه قرار داريم و به قول رسول خطيبي ، جام را به قهرمان نيم فصل نمي دهند.

خاطر نشان مي شويم ، محرومیت فوتبال از حضور هوادار، آن هم هواداران آذری اتفاق خوبی نیست به خصوص که ما در بحران هوادار و تماشاچی به سر می بریم.

کد امنیتی رفرش

این نظر توسط آیدین در تاریخ 1393/08/14 و 20:47 دقیقه ارسال شده است

عدالت پان فارس زده ایرانی به این میگن


نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418851,4307111,4307,245131,8972,405,206