عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 392
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 آبان 1393 - 16:51
نویسنده: admin

 

اخبار واليبال

به گزارش اسپورنيوز ، امروز در خروجي برخي رسانه هاي مجازي خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پاداش ملی پوشان والیبال ایران از سوی فدراسیون بین المللی این رشته (fivb) ، به دلیل پرداخت نشدن حق پخش ۳۵۰ هزار دلاری لیگ جهانی از طرف صدا و سیما ، بلوکه شده است.

هومن باقری رییس کمیته روابط بین الملل فدراسیون والیبال معتقد است: پرداخت پاداش ملی پوشان والیبال به ایران و حق پخش از سوی صدا و سیما به فدراسیون بین المللی ربطی به یکدیگر ندارند که فدراسیون بین المللی بخواهد پاداش ایرانی ها را به این دلیل بلوکه کند.

او مي گويد: مطالبات فدراسیون والیبال ایران از فدراسیون بین المللی این رشته بابت حضور در لیگ جهانی سال ۲۰۱۳ نیز به دلیل مشکلات تحریم ها پرداخت نشده است، در صورتی که حق بخش سال ۲۰۱۳ لیگ جهانی به مبلغ ۲۵۰ هزار دلار از سوی صدا و سیما پرداخت شده است.

البته حق پخش لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ به مبلغ ۳۵۰ هزار دلار تاکنون از سوی صدا و سیما به فدراسیون بین المللی پرداخت نشده و این سازمان چهار ماه تاخیر به رغم مفاد قرارداد در پرداخت حق پخش داشته است که اگر این روند ادامه یابد، حضور ایران در لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ نیز با مشکل جدی روبرو خواهد شد.

رییس کمیته بین الملل فدراسیون والیبال درباره نحوه دریافت طلب ایران از فدراسیون بین الملل این رشته ورزشی گفت: نکته نخست در این باره این است که این طلب تنها بابت پاداش بازیکنان نیست بلکه حق حضور ایران در مسابقات مختلف مانند لیگ جهانی، قهرمانی جهان و سایر رقابت هایی که زیر نظر فدراسیون بین المللی برگزار می شود، است.

تاکنون در چند مورد با هماهنگی فدراسیون بین المللی والیبال برخی هزینه هایی که ایران باید پرداخت کند مانند هزینه های نفرات و یا بازیکنان اعزامی بیشتر از پروتکل، ما به التفاوت تغییر بلیت کاروان اعزامی ایران از اکونومی با بیزینس کلاس و غیره از مبلغ طلبکاری ایران برداشت می شود ، اما در کل به دلیل مشکلات تحریم ها نتوانستیم به صورت نقدی و یا واریز طلب ایران را دریافت کنیم.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418858262,38712,29731,38155,8852,469,684