عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 368
تاریخ انتشار: سه شنبه 06 آبان 1393 - 19:29
نویسنده: admin

 

اخبار زنجان

کاروان 24 نفره استان زنجان را در بسکتبال باویلچر بانوان و مردان که نشان برنز را به خود اختصاص دادند 'جده تاره ، کبری حیدری ، زینب حسنی ، رویا سلطانی و ناهید خویینی به مربیگری آذر همایون پور' و 'ابراهیم احمدی ، علیرضا احمدی ، وحید غلام آزاد ، مرتضی ابراهیمی با مربیگری کمال عشق' تشکيل مي دادند.

در والیبال نشسته بانوان نیز که نشان نقره نصیب کشورمان شد 'سمیرا خالقی و زهرا عبدی' از زنجان در ترکیب تیم ملی اعزامی قرار داشتند.

در رشته دو و میدانی به مربیگری ویدا مظهر ، نفراتي چون لیلا ملکی در پرتاب وزنه و نیزه (نشان نقره و برنز) ، اعظم خدایاری و سولماز بازرگان در پرتاب دیسک حضور داشتند که دو بانوي مذکور به ترتیب به نشان نقره و برنز رسیدند.

در دو میدانی مردان نیز ، احمد اجاقلو در دو 100 متر و پرویز گل پسند در پرتاب دیسک به نشان نقره رسیدند و هوشیار محمودی نیز به رغم شایستگی هایی که داشت در پرتاب وزنه نشانی را کسب نکرد.

در این مراسم استقبال کنندگان با تشویق های بی امان خود قدردان تلاش ، زحمات و فخرآفرینی این ملی پوشان توانمند و شایسته در بازی های پاراآسیایی اینچئون کره جنوبی شدند و این 24 ورزشکار و مربی فخر آفرین نیز لبخند زنان از برپاکنندگان این مراسم تشکر و تقدیر کردند.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان ، گفت: کسب عناوین قهرمانی در رقابت های پاراآسیایی اینچئون افتخار برزگی بود که این ورزشکاران ملی پوش اعزامی از زنجان توانستند در سایه همت ، تلاش و غیرت و تعصب بیشترین فخر آفرینی را برای کشور و استان به ارمغان آورند. وي همچنين بر مراقبت بهتر و بیش از پیش از قهرمانان عرصه ملی به عنوان الگوهای رفتاری و اخلاقی تاکید کرد.

در این مراسم ، سلطانی مدیر کل امور اجتماعی استانداری زنجان ، فرخی فرماندار زنجان ، شعبانی نماینده شورای اسلامی شهر زنجان و میرزائی معاونت اداره کل بهزیستی زنجان این موفقیت بزرگ را به جامعه بزرگ ورزش استان زنجان تبریک گفتند. در پایان حاضرین در این مراسم عکسهای یادگاری با قهرمانان ارزنده استان گرفتند.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418858012,38712,27231,35655,8602,469,659