عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 341
تاریخ انتشار: شنبه 14 دی 1392 - 18:18
نویسنده: admin

به گزارش اسپور نيوز ، وی اظهار کرد: ما برای کسب سه امتیاز به شهر رشت آمده ایم و امیدوارم بتوانیم برابر داماش به برتری دست یابیم و یا حداقل یک امتیاز کسب کنیم چون شرایط جدولی به گونه ای است که کسب حداقل امتیاز در خانه حریف نیز مطلوب است.

وی ادامه داد: ما در شهر تبریز تمرینات مناسبی را انجام دادیم و آماده رویارویی با تیم داماش گیلان هستیم که امیدوارم بتوانیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز اضافه کرد: همچنین بازی در زمین چمن مصنوعی شرایط خاص خود را دارد و من نحوه بازی در این زمین را می دانم و امیدوارم بازیکنان بتوانند به خوبی در این زمین بازی کنند.

وی بیان کرد: بازی سختی را برابر تیم داماش گیلان در رشت پیش رو داریم و امیدوارم بتوانیم با ارایه یک بازی تماشاگرپسند، امتیاز لازم و پیروزی را کسب کنیم.

تارتار که به تازگی به جای رسول خطیبی به عنوان سرمربی به تیم فوتبال گسترش تبریز پیوسته، خاطرنشان کرد: هدف ما این است بین هشت تیم بالای جدول قرار داشته باشیم و به همین دلیل در بازی های خارج از خانه نیز باید امتیاز کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان هم گفت: بازیکنان این تیم هم قسم شده اند که فقط به مسایل فنی فکر کنند. افشین ناظمی جمعه شب در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم های فوتبال داماش گیلان و گسترش فولاد تبریز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: متاسفانه مشکلات زیادی داریم و تاکنون نیز حل نشده اما امیدواریم به زودی این مشکلات برطرف شود.

وی اظهار کرد: با این وجود ما و بازیکنان تیم فوتبال داماش گیلان هم قسم شده ایم فقط به مسایل فنی فکر کنیم و کاری به مشکلات نداشته باشیم و آن را به مسئولان باشگاه بسپاریم تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

وی در مورد دیدار تیمش برابر گسترش فولاد تبریز بیان کرد: متاسفانه در این یک هفته نتوانستیم تمرینات خوبی را انجام دهیم و فقط چند جلسه تمرین کردیم اما با این وجود به فکر کسب سه امتیاز هستیم.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان ادامه داد: ما در چند بازی گذشته به خصوص در دیدارهای خانگی نتوانستیم نتایج خوبی را کسب کنیم و امیدوارم در دیدار برابر گسترش فولاد تبریز بتوانیم با حمایت تماشاگران خود به برتری دست یابیم.

وی ادامه داد: ما مقابل تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز فقط به فکر پیروزی هستیم چون با کسب سه امتیاز این دیدار می توانیم شرایط خود را در میانه جدول نگه داریم و در غیر این صورت باز در جدول رده بندی پایین خواهیم آمد.

وی در مورد جدایی سیدرضا چاووشی مهاجم تیم فوتبال داماش گیلان گفت: این بازیکن شایسته به طور ثابت در ترکیب تیم حضور نداشت و به همین دلیل با صحبتی که انجام دادیم، تصمیم گرفت برای اینکه در ترکیب ثابت قرار گیرد، به تیم دیگری برود.

تیم های فوتبال داماش گیلان و گسترش فولاد تبریز در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت به مصاف هم می روند.

در جدول رده بندی و تا پایان هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور نیز تیم داماش گیلان با کسب 22 امتیاز در مکان دهم و تیم گسترش فولاد تبریز با کسب 20 امتیاز در مکان یازدهم قرار دارند.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418853743431,1151,49572,8462,346,155