عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1300
تاریخ انتشار: شنبه 17 اسفند 1398 - 15:10
نویسنده: admin
بازگشت فروزان به مستطیل سبز / شکست های حقوقی تراکتور ادامه دارد

تیم‌های نساجی مازندران و پارس جنوبی جم در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند. در این مسابقه یک اتفاق جالب رخ داد و آن هم حضور یک نیمه‌ای محسن فروزان در درون دروازه تیم جم بود.

فروزان بعد از بازی سپیدرود و تراکتور در چارچوب هفته بیست و پنجم، هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر که منجر به شکست تیم تبریزی شد دیگر در هیچ مسابقه فوتبالی شرکت نکرده بود تا اینکه حالا بعد از ۱۱ ماه این فرصت به او رسید. فروزان بعد از بازی مذکور از سوی باشگاه خودش یعنی تراکتور به شرط بندی متهم شد. او ابتدا یک ماه از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شد و پرونده‌اش در دادسرای فرهنگ و رسانه مورد بررسی قرار گرفت.

اما بعد از چند ماه اعلام شد که فروزان در این پرونده تبرئه شده است و مشکلی برای ادامه فوتبال دارد. با این حال او در لیگ نوزدهم در تیمی عضویت نداشت تا اینکه حالا دوباره گلر سابق استقلال و تراکتور با تیم پارس جنوبی جم تمرین می‌کند. فروزان در لیگ هفدهم برای این تیم بازی می‌کرد و احتمالا در نبود فرناندو دی‌خسوس گلر تازه جدا شده پارس، او به جمع گلرهای تیم هومن افاضلی در ۹ هفته باقیمانده اضافه خواهد شد، البته هنوز قراردادی بین طرفین به امضا نرسیده است.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,0154116,75119,266138,9622,552,761