عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1294
تاریخ انتشار: شنبه 17 اسفند 1398 - 13:54
نویسنده: admin
بدهی دست کم 50 میلیاردی فدراسیون فوتبال روی دستان رییس جدید فدراسیون

این در حالی است که برخی منابع خبری بدهی فدراسیون فوتبال را با توجه به بدهی های مالیاتی بیشتر از این عدد تصور می کنند. یکی از کسانی که صحبت از حضور او در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بود و در نهایت از حضور در انتخابات انصراف داد در خصوص این تصمیم خود گفت: فدراسیون فوتبال نزدیک به 200 میلیارد تومان بدهی دارد و طبیعتا من هر قدر مدیر قوی ای هم باشم با این شرایط نمی توانم به خوبی فوتبال کشور را اداره کنم!

 

حتی اگر این ادعای نامزد ریاست فدراسیون فوتبال صحت نداشته باشد و به صحبت های ابراهیم شکوری اکتفا کنیم باید به این نکته اشاره کنیم رییس جدید فدراسیون فوتبال در حالی اداره فدراسیون فوتبال را برعهده می گیرد که با بدهی 50 میلیارد تومانی روبرو است و طبیعتا اگر کمک های مالی فیفا به فدراسیون فوتبال هم چنان در وضعیت تحریم قرار داشته باشد رییس جدید برای اداره فدراسیون فوتبال با بحران مالی مواجه خواهد شد.

 

این جز معدود دفعاتی است که رییس فدراسیون فوتبال با بدهی اداره این فدراسیون را به رییس بعدی تحویل می دهد. فوتبال به لطف در آمدهایی که دارد تبدیل به یک صنعت سود ده شده اما باید به این نکته مهم اشاره کرد فدراسیون فوتبال در سال های اخیر با تحریم از سوی خزانه داری آمریکا روبرو شد و از سویی هنوز هیچ در آمدی از حق پخش ندارد  و این مشکلات مزید بر علت شده است. ضمن اینکه صاحب نظران می گویند نوع قراردادی که با مارک ویلموتس از سوی فدراسیون فوتبال بسته شده بر شدت مشکلات مالی فدراسیون فوتبال افزوده است.

 

اما انتخابات فدراسیون فوتبال که قرار بود 25 اسفند برگزار شود با توجه به ایراد فیفا به اساسنامه فدراسیون فوتبال در هاله ای از ابهام قرار دارد و شاید انتخابات فدراسیون فوتبال هم همانند بازی های لیگ برتر البته نه به خاطر شیوع ویروس کرونا با تاخیر برگزار شود.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418857011,23213,40432,48856,9922,470,791