عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1248
تاریخ انتشار: سه شنبه 03 آذر 1394 - 20:17
نویسنده: admin
گلر باشگاه هلندی: تراکتور برای من یادآور روزهای خوبی است

عقیل اعتمادی دورگه ایرانی هلندی و دروازه بان آلمره سیتی هلند در گفتگویی با خبرنگار "اسپورت تی وی" از وضعیت خود در تیم آلمره سیتی گفت که حاصل این گفتگو را می خوانید:

- از شرایط خودت در "آلمره سیتی" بگو.

در حال حاضر در آلمره سیتی کاپیتان تیم هستم و از سال گذشته بعنوان دروازبان شماره یک این تیم بازی می کنم . به گفته کارشناسان هلند جز بهترین دروازبانان حال حاضر هلند هستم.

- تا حالا به دعوت شدن به تیم ملی فکر کردی.

دیگر به تیم ملی فکر نمی کنم. اینکه یکی از بهترین دروازبانان لیگ هلند به تیم ملی دعوت نمی شود جای تعجب دارد. من دروازبانی بودم که در تیم ملی امید هلند بازی کرده ام ولی به خاطر ایران از آن گذشتم اما در ایران حتی به فکرم هم نبودند. حتی یک بار از تیم ملی به دیدن بازی های من نیامدند. این در شرایطی بود که شرایط ایده آلی داشتم.

- پیگیر این موضوع نشدی که چرا دعوت نمی شوی؟

پیگیر شرایط هستم. به نظرم بعد از اینکه کی روش رحمتی را کنار گذاشت تیم ملی در درون دروازه شرایط خوبی ندارد. در کل خیلی امیدوار بودم که حداقل برای یک بازی دعوت شوم ولی کلا نا امید شدم و دیگر دوست ندارم به خودم فشار عصبی وارد کنم.

- فکر می کنی اگر در لیگ ایران باشی فرقی به حالت می کند؟

بله صد در صد می تواند کمک کند ولی من با المره قرارداد داشتم که البته رو  به اتمام است. حالا هم چند پیشنهاد خوب از لیگ برتر هلند دارم که در حال بررسی هستم.

- از ایران چطور؟پیشنهادی داری؟

ولی از ایران پیشنهادی ندارم.

- اگر از ایران پیشنهاد داشته باشی آن را به لیگ برتر هلند ترجیح می دهی؟

واقعیتش این است که دوست دارم در ایران بازی کنم و البته تیمی که مرا بخواهد برایم مهم است. اگر از یک تیم خوب ایرانی با شرایط مناسب پیشنهاد داشته باشم قطعاً به خاطر رسیدن به تیم ملی ایران آن را به لیگ برتر هلند ترجیح می دهم.

- فکر می کنی می توانی شماره یک تیم ملی باشی؟

من با جرأت می گویم که می توانم بعنوان شماره یک تیم ملی از دروازه محافظت کنم. تنها یک فرصت می خواهم تا خود را به فوتبال ایران ثابت کنم اما متاسفانه چنین فرصتی به من داده نمی شود.

- قبلاً سابقه بازی برای تراکتور را داشتی آیا به بازگشت به این تیم فکر نمی کنی؟

تراکتور برای من یادآور روزهای خوبی است و اگر از تراکتور پیشنهاد داشته باشم قطعا به این پیشنهاد فکر می کنم. البته الان این تیم دروازبانان خوبی دارد و من مشکلی در درون دروازه آن نمی بینم ولی همیشه به روزهای خوب تبریز و جو فوق العاده آنجا فکر می کنم.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418857701,23213,47332,55757,0612,470,860