عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1233
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 آبان 1394 - 15:17
نویسنده: admin
آرای انضباطی لیگ برتر/مربی گسترش فولاد هم تذکر گرفت هم جریمه شد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به دلیل مصاحبه ها و اظهار نظرهای تحریک آمیز از سوی پرویز مظلومی و مجید صالح، سرمربی و مربی تیم استقلال تهران، کمیته انضباطی پس از بررسی تخلفاتشان، هر یک از افراد فوق را طبق ماده 72 آیین نامه انضباطی به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

تذکر کتبی برای تیم پرسپولیس تهران

شهرآورد دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبتی بر پرتاب نارنجک در دقیقه 88 بازی صورت گرفت. کمیته انضباطی طبق ماده 79 به این باشگاه تذکر کتبی داد.

جریمه نقدی و تذکر برای مربیان نفت تهران و گسترش فولاد 

مسابقه دو تیم گسترش فولاد تبریز و نفت تهران در هفته هشتم لیگ برتر برگزار شد و از سوی غلامحسین جعفری، مربی تیم نفت تهران تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی طبق بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین حمیدرضا فرزانه، مربی تیم گسترش فولاد تبریز به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به اخراجش شد، به تذکر کتبی محکوم و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

محرومیت و جریمه نقدی برای سرپرست تیم سایپا

کمیته انضباطی اصغر حاجیلو، سرپرست تیم سایپا را به دلیل اهانت به مربی تیم تراکتور سازی تبریز که منجر به اخراجش از سوی داور مسابقه شد، به یک جلسه از همراهی تیمش محروم کرد و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این تخلف در دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپا تهران رخ داد.

جریمه 200 میلیونی برای تیم سپاهان اصفهان

مسابقه دو تیم سپاهان اصفهان و سیاه جامگان خراسان در هفته هشتم برگزار شد. به دلیل فحاشی تماشاگران تیم سپاهان به تیم حریف، کمیته انضباطی این باشگاه را طبق ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

همچنین به دلیل تخلفات دوباره تماشاگران این تیم در دیدار مقابل استقلال تهران، این باشگاه محکوم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی است. مجموعا  این تیم باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه نقدی برای سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان

دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان در هفته دهم برگزار شد و از سوی یحیی گل محمدی، سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان تخلفاتی چون اعتراض به داوری و رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی طبق بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,1055404,45012,157131,8532,545,652