عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1227
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 آبان 1394 - 12:49
نویسنده: admin
سرمربی متین وارمین: نخستین شکست شهرداری ارومیه را رقم می زنیم

محمد ترکاشوند در خصوص شرایط تیم متین ورامین در آستانه دیدار حساس مقابل شهرداری ارومیه اظهار داشت:‌ خوشبختانه شرایط خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را مقابل ارومیه به نمایش بگذاریم. آنها میزبان هستند و برای قهرمانی بسته شده‌اند.

وی ادامه داد: چند بازیکن ما سرما خورده بودند و وحید والی هم مصدوم بود که امیدواریم تا روز چهارشنبه آنها به شرایط ایده‌آل برسند. ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و انگیزه زیادی برای رویارویی با شهرداری ارومیه داریم. فکر می‌کنم بازی مقابل 6 هزار هوادار در سالن ارومیه بسیار سخت خواهد بود. با تمام این شرایط تلاش می‌کنیم تا نخستین شکست شهرداری ارومیه را رقم بزنیم.

سرمربی تیم والیبال متین صالحین ورامین خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بتوانیم بازی قشنگی ارائه کنیم. به خوبی می‌دانیم که کار سختی در پیش داریم اما اگر بازیکنان دستورات کادر فنی را به صورت کامل در زمین اجرا کنند می‌توانیم به نتیجه دلخواه برسیم. نمی‌توانم نتیجه را پیش‌بینی کنم اما نوید یک بازی تماشاگرپسند را می‌دهم که همه از دیدن آن لذت ببرند.

ترکاشوند در خصوص پیروزی هفته گذشته مقابل بازرگانی جواهری گنبد گفت: گنبد تیم جوانی است و بسیار خوب بازی می‌کند ما آنها را آنالیز کرده بودیم و با تجربه بالاتری که نسبت به حریف داشتیم توانستیم پیروز شویم. در ست سوم هم می‌توانستیم پیروز شویم اما عملکرد خوب بازیکن جوان حریف مانند آقچلی و مسافر کار را برای ما سخت کرد.

وی با بیان اینکه تیم ما نوساناتی دارد که باید آن را برطرف کنیم، اظهار داشت: دقیقاً نمی‌دانم ایراد کار کجاست، اما نوساناتی که در تیم داریم باید برطرف شود تا همیشه روند خوب و رو به رشدی داشته باشیم.

سرمربی تیم والیبال متین صالحین ورامین ادامه داد: من خودم والیبالی بودم، اما باید بگویم مربیگری شرایط خاص خودش را دارد زمانی که بازیکن بودم دعا می‌کردم که مربی شوم اما حالا می‌فهمم که این کار چقدر سخت است چرا که باید بازیکنان را همیشه آماده و راضی نگه داریم. ما گروه خوبی در تیم داریم و تا کنون هم عملکرد قابل قبولی داشتیم. معتقدم اگر ما در شرایط آرمانی قرار داشته باشیم کار برای حریفان بسیار سخت خواهد شد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418853721,1761,54819,281108,2382,522,037