عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1205
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 آبان 1394 - 14:10
نویسنده: admin
پوریا فیاضی: تمام تیم ها انگیزه بالایی مقابل شهرداری ارومیه دارند

پوریا فیاضی طی یک مصاحبه خبری در ادامه افزود: هر تیمی برابر شهرداری ارومیه یا بانک سرمایه قرار می گیرد انگیزه لازم را برای پیروزی دارد. از این جهت ما باید مقابل همه تیم ها بجنگیم و تمرکزمان را از دست ندهیم. در مجموع فکر می کنم هدف بردن بازی بود که محقق شد و هماهنگی لازمه قطعا طی بازی های هفته آینده بدست می آید.

دریافت کننده قدرتی زن تیم والیبال شهرداری ارومیه در خصوص عملکرد حریف در این دیدار تصریح کرد: نه فقط تیم سایپا بلکه تمامی تیم ها با انگیزه ای که مقابل ما دارند حتما ما را اذیت می کنند. باید تمرکز بالایی داشته باشیم. در این بازی سایپا بد بازی نکرد اما معتقدم با اشتباهاتی که ما داشتیم اجازه دادیم در امتیازات به ما برسند که امیدوارم این اشتباهات را رفع کنیم.

فیاضی در پاسخ به این سوال که آیا شما هم همچون هواداران تیم، شهرداری ارومیه را مدعی اصلی قهرمانی می دانید، اظهار داشت: هیچ تیمی نمی تواند از حالا حرف از قهرمانی بزند. لیگ طولانی است و اتفاقات مختلفی ممکن است رخ بدهد.

این بازیکن تیم والیبال شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: اول از همه برای بچه های خودمان و بچه های بقیه تیم ها آرزو می کنم که صحیح و سالم باشند و آسیب نبینند. چرا که یک آسیب دیدگی می تواند روند کلی یک تیم را از بین ببرد. از الان نمی توان چیزی گفت اما تمرکزمان قطعا برای سکو است که ان شاء الله بتوانیم بهترین سکو را هم بدست بیاوریم.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885941,0976,92719,442139,1382,552,937