عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1203
تاریخ انتشار: شنبه 09 آبان 1394 - 14:27
نویسنده: admin
پیش بازی صبای قم تراکتورسازی/تراکتور در اندیشه کسب ۳ امتیاز در قم

تراکتور در بازی قبلی خود علی رغم تساوی و بر اساس آمار تیمی رویایی بود. هواداران امیدوارند در این بازی نیز شاهد بهتر شدن تیم باشند. بازی تراکتور و صبا راس ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار می شود.

تراکتور و حسرت بازی گذشته

تراکتورسازی به نظر می رسد این روزها به تیمی آماده و هماهنگ تبدیل شده است و حتی مشکل گلزنی این تیم حل شده است. به طوری که این تیم در مقابل بهترین خط دفاعی لیگ برتر عملکرد خوبی داشت و ۴ گل زده در برابر تیم ذوب آهنی که در ۹ بازی خود تنها ۳ گل دریافت کرده بود، آمار قابل توجهی است. اگرچه این تیم ۴ گل نیز در این بازی دریافت کرد تا ضعف های خط دفاعی اش نیز بیشترنمایان شود و تونی اولیویرا باید فکری به حال این ضعف ها نیز در این بازی کرده باشد. تراکتورسازی هم اکنون با کسب ۱۴ امتیاز در رده ۶ جدول لیگ برتر ایستاده است و ۳ برد و ۵ مساوی به همراه ۲ باخت حاصل کار این تیم در ۱۰ هفته ابتدایی است.

صبای قم نیز از ۱۰ بازی خود ۱۵ امتیاز کسب کرده و در رده ۵ جدول قرار گرفته است. البته این تیم عملکرد بدتری در ۳ هفته اخیر نسبت به تراکتور داشته است و ۲ تساوی و یک برد عملکرد این تیم بعد از تعطیلات پیشین است.

تراکتور با برد احتمالی می تواند خود را بیشتر به صدر جدول نزدیک کند و حداقل یک پله در جدول بالاتر خواهد رفت. باخت احتمالی نیز وضعیت صبا را بسیار بهتر کرده و ممکن است باعث افت جایگاه تراکتور شود.

بازی جام حذفی به نفع تراکتور

تراکتور در یک ماه گذشته یک بار در مقابل صبای قم قرار گرفته و توانسته است در جام حذفی این تیم را از گردونه رقابت ها خارج کند. در آن بازی که با نتیجه ۱-۰ به نفع تراکتور تمام شد، یک پنالتی باعث برد تراکتور شد. اگرچه تراکتور امروز چند برابر بهتر از تراکتور آن روزها بازی می کند.

تراکتور بازهم گل می زند

تراکتور یکی از تیم هایی بوده است که آمار ضعیف گلزنی داشته است اما بازی گذشته نشان داد که تراکتور دیگر به یک تیم زهردار تبدیل شده است و هافبک های این تیم، جور مهاجمان گل نزن این تیم را کشیده اند. تراکتور هم اکنون ۱۲ گل زده و ۹ گل خورده در کارنامه خود دارد. در این بازی نیز انتظار گلزنی از تراکتور وجود دارد و اگر این تیم همانند بازی ذوب آهن زهردار باشد و بتواند گل های زده را حفظ کند می توان به موفقیتش امیدوار بود.

اما صبا یکی از تیم های معمولی جدول از نظر گلزنی است و با زدن ۹ گل و دریافت ۷ گل عملکرد ضعیف تری نسبت به تراکتورسازی داشته است.

مشکلات مالی و حاشیه سازان

تساوی تراکتور مقابل ذوب آهن بازهم به حاشیه سازان اجازه داد تا پس از ۲ هفته سکوت، خودی نشان دهند. البته این تنها مشکل تراکتور نیست و مشکلات مالی نیز مزید بر علت شده است. به طوری که این تیم هنوز اسپانسر قطعی ندارد و منابع مالی نیز به باشگاه تزریق نشده است تا دست مدیرعامل برای پرداخت های مالی به بازیکنان بسته باشد. به نظر می رسد حل نشدن این مشکلات می تواند صدمات جبران ناپذیری به تیم محبوب تبریز بزند.

هواداران قمی تراکتور

همانطور که در بازی جام حذفی نیز مشخص شد، تراکتورسازی در قم نسبت به تیم صبا هواداران بیشتری دارد. بر همین اساس شاید این تیم در بازی امروز نیز خود را تنها احساس نکند.

بدون شک تراکتور برای بازی های بهتر به حضور هواداران خونگرم و خستگی ناپذیر خود احتیاج دارد و حمایت هم از این تیم در شهرهایی مانند قم و تهران می تواند ضامن کسب امتیاز برای این تیم پرطرفدار و مردمی باشد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418857521,3662,11845,435191,0552,604,854