عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1202
تاریخ انتشار: شنبه 09 آبان 1394 - 14:07
نویسنده: admin
سایپا شهرداری ارومیه/نبرد مدعیان در خانه والیبال تهران

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان ایران با دو دیدار حساس در تهران آغاز خواهد شد، دو دیداری که تیم‌های پرستاره لیگ در آن حضور خواهند داشت.

شاگردان جهانگیر سیدعباسی که در حال حاضر با دو پیروزی و کسب 6 امتیاز در صدر جدول مسابقات لیگ برتر والیبال قرار دارند، در سومین دیدار خود باید به مصاف سایپایی بروند که در دو دیدار قبلی خود موفق به کسب دو پیروزی سخت با نتایج مشابه 3 بر 2 شده است. شاگردان ناصر شهنازی کار سختی با حریف قدرتمند خود خواهند داشت. دیدار دو تیم شهرداری ارومیه و سایپا تهران به قضاوت محمد شاهمیری برگزار خواهد شد.

بانک سرمایه ثامن الحجج خراسان/نبرد تازه واردهای لیگ برتر والیبال

از ساعت 17 و در خانه والیبال تهران، بانک سرمایه در نخستین دیدار خانگی خود پذیرای ثامن‌الحجج خراسان خواهد بود. تیمی که با هدایت جبار قوچان نژاد تا این هفته از مسابقات متحمل دو شکست مقابل جواهری گنبد و شهرداری ارومیه شده است، باز هم باید نبردی سخت با تیم کهکشانی لیگ برگزار کند.

بانک سرمایه که تا کنون تنها یک دیدار برگزار کرده است، تا اینجای مسابقات امتیازی کسب نکرده است و در تلاش خواهد بود نخستین پیروزی خود را در خانه و در برابر تیم تازه وارد ثامن الحجج بدست آورد. دیدار دو تیم بانک سرمایه و ثامن الحجج خراسان را می‌توان نبرد تازه واردهای لیگ دانست. این دیدار از ساعت 17 و با قضاوت کیوان عابدزاده برگزار می‌شود.

در دیگر دیدار این هفته از مسابقات شهرداری تبریز پس از پیروزی ساده هفته گذشته خود مقابل گوهر کویر زاهدان،‌ این هفته در تبریز پذیرای تیم متین صالحین ورامین است. ورامینی‌ها هفته گذشته در جدالی سنگین و پایاپای مقابل کاله آمل به پیروزی رسیدند و حالا برای دستیابی به دومین برد خود به تبریز خواهند رفت.

شهرداری تبریز هم مانند متین ورامین از دو بازی قبلی خود یک شکست و یک پیروزی بدست آورده است. دیدار دو تیم شهرداری تبریز و متین صالحین ورامین در سالن شهید اقدمی شهر تبریز و به قضاوت اصغر کاظمی برگزار می‌شود.

در چارچوب هفته سوم لیگ برتر والیبال سالن المپیک شهر گنبد پذیرای یک دیدار خواهد بود. جایی که گنبدی‌ها باید از تیم گوهر کویر زاهدان پذیرایی کنند. گنبدی‌ها هفته قبل در تهران را با وجود نمایش خوب تن به شکست 3 بر 2 مقابل سایپا دادند و حالا در خانه روی کاغذ کار ساده‌ای مقابل تیم دو شکسته لیگ خواهند داشت. دیدار جواهری گنبد و گوهر کویر زاهدان از ساعت 17 و با قضاوت محمد ابراهیم زاده برگزار خواهد شد.

در آخرین دیدار هفته سوم مسابقات شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران، در خانه به مصاف آلومینیوم المهدی خواهند رفت. کاله از دو بازی قبلی خود چهار امتیاز بدست آورده است و به دنبال دومین پیروزی خود خواهد بود. تیم کاله در خانه با حمایت هواداران خود قدرت بیشتری خواهد داشت و این موضوع دیدار دو تیم را جذاب خواهد کرد. جدال این دو تیم نبرد بین دو تیم سوم و هشتم جدول خواهد بود که از ساعت 17 در سالن پیامبر اعظم شهر آمل برگزار می‌شود. این دیدار را محسن ترابی قضاوت خواهد کرد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188562754510,06420,831223,7882,637,587