عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1199
تاریخ انتشار: پنجشنبه 07 آبان 1394 - 20:02
نویسنده: admin
یحیی گل محمدی: تراکتورسازی مدعی قهرمانی لیگ است

به گزارش عصر ورزش به نقل از مهر، یحیی گل محمدی بعد از پایان بازی تراکتورسازی و ذوب آهن در جمع خبرنگاران در نشست خبری اظهار داشت: بازی واقعا تماشاگر پسند و زیبا بود که هشت گل داشت و حتما همه از دیدن این بازی لذت برده اند.

وی با بیان اینکه در نیمه اول تمرکز خود را از دست دادیم و عقب افتادیم، افزود: ولی در نیمه دوم به خودمان آمدیم و البته دو گل دیگر هم از روی ضدحملات دریافت کردیم ولی چون تا آخر بازی جنگیدیم و تسلیم نشدیم توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

گل محمدی با اشاره به اینکه تغییراتی بعد از خوردن گل چهارم در تیمش ایجاد کرد، ادامه داد: این تغییرات ریسک بود که ریسک ما امروز جواب داد وبه جای اینکه گل های دیگری از تراکتور بخوریم باعث شدیم بازی را به مساوی بکشیم و دست خالی تبریز را ترک نکنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در بخش دیگری از سخنان خود به اعتراض های خود به کادر داوری اشاره کرد و گفت: به نظر من بعداز اینکه بازی یک بر یک شد دو صحنه مشکوک به پنالتی اتفاق افتاد که داور می توانست برای ما پنالتی بگیرد و جریان بازی تغییر کند.

وی سپس با تاکید بر اینکه با همه این شرایط به تراکتورسازی بابت این بازی خوب و زیبا تبریک می گویم، افزود: آنها مدعی قهرمانی این فصل هستند و بازیکنان خوبی در اختیار دارند.

گل محمدی همچنین در خصوص تعویض های تونی نیز گفت: تعویض هایی که سرمربی تراکتورسازی انجام داد بیشتر برای کنترل بازی و وقت تلف کردن بود که آنها دنبال ضدحمله بودند و خوشبختانه در مقابل تعویض های ما جواب داد و تعویض های تراکتور جواب نداد.

دیدار زیبا و پر گل تراکتورسازی و ذوب آهن با نتیجه چهار بر چهار به پایان رسید.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,0274116,76319,278138,9742,552,773