عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1182
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 مهر 1394 - 14:55
نویسنده: admin
اعلام آمادگی شهرداری ارومیه برای حضور در فصل جدید لیگ برتر والیبال بانوان

مسابقات قهرمانی لیگ برتر والیبال بانوان ایران با نام یادواره 200 شهید والیبال در یک گروه مقدماتی و با حضور هشت تیم برگزار می شود.

نشست قرعه کشی این رقابت ها در فدراسیون والیبال با حضور زهره میرسپاسی نایب رییس زنان، منوچهر پورحسن رییس سازمان لیگ و نمایندگان هشت تیم سایپا، پیکان، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، فارس، ذوب آهن، دانشگاه آزاد و گاز تهران برگزار شد. البته در این مراسم دو تیم نماینده نداشتند اما به نماینده فدراسیون اختیار رای داده بودند.

در این دوره از مسابقات تیم‌ها در قالب یک گروه به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه می‌دهند و سپس مرحله پلی آف برای هشت تیم برگزار خواهد شد. هفته نخست لیگ برتر والیبال زنان روز پنج شنبه 28 آبان ماه برگزار خواهد شد اما امکان تغییر آن با توجه به شرایط وجود دارد.

یکی از تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها هنوز حضورش قطعی نشده است. به همین دلیل اگر مسابقات با هفت تیم برگزار شود، مرحله پلی اف برگزار نخواهد شد.

نمایندگان شرکت کننده در این نشست به منوچهر پورحسن رییس سازمان لیگ وکالت دادند که برنامه لیگ را به صورتی تنظیم کند که کمترین هزینه رفت و آمد را برای تیم‌ها در بر داشته باشد بنابراین  احتمال برگزاری دو مسابقه برای یک تیم در یک هفته وجود خواهد داشت که برنامه نهایی این رقابت‌ها به زودی از سوی سازمان لیگ اعلام می‌شود.

هدف نهایی از برگزاری رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان آماده‌سازی بازیکنان برای رویدادهای برون مرزی سال آینده والیبال ایران خواهد بود و به همین دلیل باید رقابت‌ها در زمان مقرر تمام شود که تیم‌های ملی بانوان حداقل یک اردو را قبل از سال جدید برگزار کنند.

استفاده از داوران برای کلاس های توجیهی و مشاوره برای کاهش خطاهای بازیکنان یکی دیگر از پیشنهادهای مطرح شده در این نشست بود.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418859535404,29812,005131,7012,545,500