عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1179
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 مهر 1394 - 13:45
نویسنده: admin
لیگ دسته دو/ناصر جنگی داور بازی شهرداری ارومیه پیام وحدت خراسان شد

 

 

 

روز چهارشنبه 29 مهرماه

مقاومت تهران – نفت و گاز گچساران از ساعت 15:30 

حسین زمانی- محمد پورمتقی- موسی آبادی- عباس خلیلی

رهپویان رضوانشهر – توسعهه کیش از ساعت 15:45 

علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- رضا نجفی- محمدرضا منصوری

ملی پوشان تبریز – نیروی زمینی تهران از ساعت 16

حسین باستان- مرتضی کاظمیان- حامد تازه پور- مجتبی خیری

سردار بوکان - تربیت نوین یزد از ساعت 16 

نادر خاکسار- صابر خویی- رضا نجفی- تورج رستمی

شهرداری بندرعباس – آینده سازان شیراز از ساعت 15

علی ابراهیمی- مهراب دشتی مکان-علی احمدی- عباس صادقی

نسل ابومسلم مشهد – نفت امیدیه از ساعت 15

احمد موسوی- فرهاد فرهادپور- حسین رک آبادی- مهرداد مژدهی

کارا شیراز – هف سمنان از ساعت 15:15 

جواد بختیاری- رسول سلیمی- علی سیکتکین- علی سام

صنعت ساری – الوند همدان از ساعت 15:15 

مهدی خانپور- سعید رضایی- محمدحسین رحم دل- مهرداد  خسروی

پرسپولیس گناوه – شهرداری زنجان از ساعت 15:30 

حسن حیدری- مقصود قربانی- رشید پردل- امراله تعاون کردار

شهرداری کاشان – کارون اهواز از ساعت 15:30 

مصطفی بینش- بابک خسروی- مجتبی بابا رییسی- امید رستمی

پارس جنوبی جم – شهرداری تبریز از ساعت 15:30 

پیمان فرخی مهر – علی دشتی- مرتضی شهریاری- علی آقا جری

بادران تهران – کارگر بنه گز از ساعت 15:30

داود مهرابی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- شاهین یزدانی

کاسپین قزوین – شهرداری جویبار از ساعت 15:30

سعید سهرابی- آرمان خدمتگزار- میلاد قنبری- ابوالفضل دوستی

اکسین البرز – بعثت کرمانشاه از ساعت 15:45 

اکبر اکبری- حمید کاوندی- مهرداد نجفی- سعید حبیبی

شهرداری ماهشهر – ماهان شوشتر از ساعت 15:45

علیرضا حیدرپناه- رمضان علی پور- صادق رستمی- ایمان شادلی

نفت نوین آبادان – استقلال آبی ب تهران از ساعت 15:45

حسین مقابلی- محمد آذرنیا- رامین فولادی- عبدالبنی پور خلف

خلخال دشت خلخال – فولاد نوین اهواز از ساعت 15:45 

حامد صادقی جو- محمد نوری- محمدرضا کیانی- مهدی نورمحمدی

شهرداری ارومیه – پیام وحدت خراسان رضوی از ساعت 16

ناصر جنگی- علیرضا شهری- محمدحسن غفار زاده- تورج رستمی

شاهین بوشهر – سپیدرود رشت از ساعت 16

قادر زارع پور- محمد شجاعی- سیاوش باقر نژاد- حسام احمد شمسی

شهرداری کامیاران – کیمیا فرایند از ساعت 16

رضوان شرمسار- محمد شاکر- مهدی نورمحمدی- شاهو اصلانی

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418858331,23213,53632,62057,1242,470,923