عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1171
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 مهر 1394 - 12:48
نویسنده: admin
هواداران والیبال ارومیه همیشه لیاقت و تعصب خود را نشان داده اند

امیر خداپرستی بازیکن جوان و بومی تیم والیبال شهرداری ارومیه در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار سایت باشگاه اظهار کرد: تمرینات مان را به طور منظم انجام داده ایم و با شرایط خوبی که ایجاد شده آماده اولین دیدار در فصل جدید لیگ برتر والیبال برابر بانک سرمایه هستیم.

وی تصریح کرد: بهترین اقدامی که امسال از سوی باشگاه شهرداری ارومیه انجام شده حفظ شاکله اصلی تیم بوده و تغيير آن چنانی در اسكلت بندی تیم دیده نمی شود و این حفظ ساختار، شرايط ايده آل را برای موفقيت یک تيم رقم می زند.

خداپرستی افزود: هدف اصلی مان در لیگ 94، حفظ جایگاه فصل گذشته بوده و با شرایطی که می توانیم در آینده برای تیم ایجاد کنیم، امیدوارم بتوانیم جام قهرمانی لیگ برتر والیبال را امسال به ارومیه بیاوریم.

دریافت کننده جوان تیم والیبال شهرداری ارومیه ادامه داد: امسال تیم های خوبی در لیگ برتر والیبال وجود دارند و اکثر بازیکنان تیم ملی به تیم های متعددی ملحق شده اند و همین موضوع باعث خواهد شد که لیگ امسال دشوارتر از لیگ های گذشته باشد.

بازیکن تیم والیبال شهرداری ارومیه تاکید کرد: اولین بازی، همیشه سخت ترین بازی لیگ محسوب می شود ولی ما با تمام قدرت به مصاف تیم بانک سرمایه خواهیم رفت تا انشاءالله با پیروزی در این دیدار، گام محکمی را برداشته باشیم.

امیر خداپرستی در پایان گفت: هواداران والیبال ارومیه همیشه لیاقت و تعصب خود را نشان داده اند و مطمئنم این هواداران مثل همیشه تیم شهرداری ارومیه را در لیگ جدید هم حمایت خواهند کرد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885321,0976,86519,380139,0762,552,875