عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1144
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 مهر 1394 - 12:14
نویسنده: admin
کاپ اخلاق مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان کشور به آذربایجان غربی رسید

این رقابت‌ها با نام گرامیداشت شهیدان محمود شهبازی و داریوش ریزه‌وندی روزهای 16 و 17 مهر ماه سال‌جاری در سالن شهید شهبازی شهرستان اسلام‌آبادغرب استان کرمانشاه با حضور 234 کشتی‌گیر از 31 استان در قالب 33 تیم در هشت دور و با انجام 283 کشتی، برگزار شد.

در پایان رقابت‌های مذکور تیم خوزستان به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های البرز و قم به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده‌بندی انفرادی علیرضا نجاتی از قم در وزن 50 کیلوگرم، حامد آدینه‌وند از لرستان، سیدعلی رایکا از کهگیلویه و بویراحمد، سعید ارجمنددشتکی از فارس، جواد فرازفاروجی از خراسان‌رضوی و ایمان حسین‌وندترابی از خوزستان به ترتیب اول تا ششم شدند.

فرامرز پیامی از قم، مسعود آدینه‌وند از لرستان، رضا عباسی از البرز، پویا ناصرپور از خوزستان، حسین محمودی از تهران و مهدی جعفری از تیم توابع تهران در وزن 55 کیلوگرم اول تا ششم شدند.

محمدرضا گرایی از فارس، مسعود افتخاری‌مقدم از خراسان‌رضوی، سینا شیرازی از اصفهان، محمدسعید عزیزی از تیم کرمانشاه الف، حامد تاب از خوزستان و محمد گرجی‌زاده از کهکیلویه و بویراحمد اول تا ششم در وزن 60 کیلوگرم را از آن خود کردند.

حسین اسدی از خوزستان، محمود حبیبی از تهران، محمدحسن حسینی از خراسان‌رضوی، محمد غلامی از فارس، حسین پورنوری از البرز و عباس چراغ از توابع تهران نیز در وزن 66 کیلوگرم رتبه‌های برتر را به‌دست آوردند.

مهدی ابراهیمی از قم، محمد شربی‌نیازی از خوزستان، سعید لرستانی از کرمانشاه الف، علی نوروزی از توابع تهران، مهدی خدابخشی از همدان و هانی فراهانی از مرکزی نیز در 74 کیلوگرم اول تا ششم شدند.

نفرات برتر وزن 84 کیلوگرم سهیل رییسی از البرز، مهدی محمدزاده از مازندران، کیوان رضایی از فارس، اصغر شهبازی از قم، حسین دارابی از کرمانشاه ب، آرمان علیزاده از خوزستان بودند.

علیرضا عبدی از تهران، یونس زارع‌دوست از اردبیل، حامد احمدزاده از البرز، محمد محمدی از خراسان‌شمالی، اسماعیل رحیمی از خراسان‌رضوی و امیر آدیم از خوزستان در وزن 96 کیلوگرم به عناوین برتر رسیدند.

رتبه‌های برتر وزن 120 کیلوگرم نیز به امیرمحمد حاجی‌پور از مازندران، حمیدرضا کریمی از آذربایجان‌شرقی، ابوالفضل نجفی از تهران، مهران دیناروند از خوزستان، مجتبی رضایی از البرز و ابوالفضل سبک‌تکین از اصفهان رسید.

در رده‌بندی تیمی نیز خوزستان با 54 امتیاز، البرز با 45 امتیاز، قم با 43 امتیاز، تهران با 38 امتیاز، فارس با 38 امتیاز و خراسان‌رضوی با 30 امتیاز در رده‌های برتر قرار گرفتند.

تیم اخلاق این مسابقات آذربایجان‌غربی شد و مربی نمونه فرشاد جوادی از البرز اعلام شد و جعفر عرصه‌وزیری از کرمانشاه داور برتر و محمدرضا گرایی از فارس فنی‌ترین کشتی‌گیر شناخته شدند.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851141,0976,94719,462139,1582,552,957