عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1133
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 مهر 1394 - 10:47
نویسنده: admin
لیگ دسته دو/علی ابراهیمی داور بازی شهرداری ارومیه با توسعه کیش شد

اسامی داوران قضاوت کننده هفته دوم لیگ دسته دو:
 
روز چهارشنبه 22 مهرماه
پیام وحدت خراسان – خلخال دشت از ساعت 14:45 در ورزشگاه آزادی
صائب گلی- میثم تیزکار- جعفر جعفری- مرتضی منصوریان

توسعه کیش – شهرداری ارومیه از ساعت 15 در ورزشگاه المپیک
علی ابراهیمی- مهراب دشتی- علی احمدی- احمد محمودیان

هف سمنان – ابومسلم مشهد از ساعت 15 در ورزشگاه تختی
مهدی خانپور- حسین اقدامی- حسین بسک آبادی- حسین زیاری

شهرداری جویبار – کارا شیراز از ساعت 15 در ورزشگاه سراج کلا
محمد ممتاز- محمدرضا محمدیان- جواد رفوئی- میثم حیدرزاده

آینده سازان برق جدید – شهرداری کاشان از ساعت 15 در ورزشگاه شهید حاجی پور
ابوالفضل گرجی- محمدعلی رضایی- محمد صفار- حسن شفیعی

کارگر بنه گز – پارس جنوبی جم از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا
بهروز رنجبر- ولی کاووسی- محمد درفشان- حسام احمدشمسی

خونه به خونه تهران – شهرداری ماهشهر از ساعت 15:15 در ورزشگاه اتکا
مهدی اجاقی- داود عروجلو- شاهین شریعتی- مسلم مشهدی

نیرو زمینی تهران – پرسپولیس گناوه از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا
محسن سیمند- امیر فلاح- وحید سیفی- جواد بیگدلی

استقلال آبی تهران – مقاومت تهران از ساعت 15:15 در ورزشگاه هویزه
سجاد لطافتی- نریمان یوسفی- امیر قاسمی- مصطفی بینش

نفت و گاز گچساران – کاسپین قزوین از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدای نفت
مجتبی مختاری- مرتضی هوشیار- حامد صفایی- حسن علمداری

نفت امیدیه – نفت نوین آبادان از ساعت 15:30 در ورزشگاه نفت 1
امید جمشیدی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- علی عبدالهی

سپید رود رشت – رهپویان رضوانشهر از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید عضدی
غلامرضا مستقیم- رضا نجفی- جعفر رهبرفام- مختار عبدالهی

الوند همدان – شهرداری بوشهر از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید حاجی بابایی
محمدباقر پورباقر- محممود گوهری نژاد- داود احدی- محمد امین نژاد

فولاد نوین اهواز – صنعت ساری از ساعت 15:30 اختصاصی فولاد نوین
جواد واحد- حمید نادری- بهمن عبدالهی- ایمان شاه ولی

کارون اهواز – اکسین البرز از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی
حسین اداوی- رضا حیدری- امید صالحی- عبدالنبی پور خلف

یاران غدیر کرج – شهرداری بندرعباس از ساعت 15 در ورزشگاه تختی
شاهو اصلانی- کوروش کریمی- هیوا محمدی- شبیر بهروزی

ماهان شوشتر – بادران تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی
محمد کمائی- مجتبی آسنجرانی- محسن بابایی- رضا قاسمی

 

بعثت کرمانشاه – ملی پوشان تبریز از ساعت 15:30 در ورزشگاه 15 خرداد
مرتضی عابدی- محمد حیدری- مجید سربندی- پیام ساری اصلانی

 

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)





تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
12941885386383864,01837,1942,310,503