عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1115
تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 مهر 1394 - 9:28
نویسنده: admin
باشگاه تراکتورسازی نسبت به رای کمیته انضباطی واکنش نشان داد

به گزارش اسپورنیوز، در این بیانیه آمده است:

قبل از این دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس زمانی که ما از انتخاب داور مسابقه مطلع شدیم با نماینده سازمان لیگ و ناظر داوری این مسابقه صحبت‌هایی انجام دادیم. طی این صحبت‌ها به آن‌ها اعلام کردیم که با توجه به پیشینه‌ای که محسن ترکی در تبریز دارد و جو نامناسبی که درباره داوری وی است انتخاب وی به‌عنوان داور این دیدار حساس اشتباه است و نباید با این اشتباهات هواداران را حساس کرد.

در این نشست صورتجلسه‌ای از سوی ما و هیأت فوتبال امضا شد که آن را به سازمان لیگ فرستادیم و اعتراض خودمان را به انتخاب این داور برای مسابقه حساس تیممان به‌صورت کتبی اعلام کردیم.

علی‌رغم این تلاش‌ها و عدم توجه به اعتراضات ما همین داور برای این دیدار حساس سوت زد و با وجود تمامی پیش‌بینی‌های ما جو نامناسبی نیز در ورزشگاه پدید آورد و حال باوجود تمامی این موارد تیم ما را جریمه کردند.

ما از قبل تمامی اتفاقات آینده را پیش‌بینی کرده بودیم و خودشان عامل به وجود آمدن این مشکلات شدند و حال ما را جریمه می‌کنند درحالی‌که ما به آن‌ها اعلام کرده بودیم که تصمیم دیگری اتخاذ کنند.

محرومیت هواداران تراکتورسازی به‌دور از عدالت است و ما نسبت به این محرومیت معترض بوده و خواستار تجدید نظر در این رأی صادره هستیم و به‌طور قطع اعتراض کتبی خود را نسبت به این رأی به کمیته انضباطی ارسال می‌کنیم و امیدواریم شاهد این‌گونه تصمیمات به‌دوراز انصاف نباشیم و حقی از هواداران پرشور تیم تراکتورسازی که به‌نوعی سرمایه فوتبال کشورمان هستند تضییع نشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تراکتورسازی ، کمیته انضباطی ، هواداران تراکتورسازی ، داور

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,0304116,76619,281138,9772,552,776