عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1106
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 مهر 1394 - 13:03
نویسنده: admin
بمناسبت هفته نیروی انتظامی همایش پیاده روی خانوادگی در ارومیه برگزار می شود

سرهنگ علی ابراهیمی همایش پیاده روی خانوادگی را در راستای ایجاد شور و نشاط در جامعه و سلامت پرسنل، خانواده و جامعه دانست و افزود: اجرای برنامه رزمایش توسط یگان ویژه و دیگر برنامه های جنبی فرهنگی و ورزشی از برنامه های پیش‌بینی شده در این همایش است.

وی با بیان اینکه به قید قرعه جوایزی به شرکت‌کنندگان تعلق می‌گیرد، اعلام کرد: هر تعرفه شامل سه بخش است که بخش اول در اختیار خود شرکت‌کننده، بخش دوم در صندوق و بخش دیگر در محل ستاد همایش باقی خواهد ماند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: شرکت‌کنندگان باید مشخصات خود را به صورت خوانا در محل‌های مورد نظر نوشته و تنها یک تعرفه در صندوق بیاندازد.

ابراهیمی در پایان اظهار داشت: هدف از برگزاری برنامه‌های گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ایجاد تعامل دو سویه پلیس با آحاد مردم در حوزه‌های مختلف بوده و امیدست با اجرای این برنامه‌ها، وحدت و تعامل بین مردم و پلیس افزایش یابد.

فریدون نوری رئیس هیئت ورزش‌های همگانی آذربایجان غربی نیز در این جلسه اظهار داشت: گسترش فرهنگ ورزش همگانی از اهداف ویژه برگزاری همایش پیاده‌روی است.

وی با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی در جامعه از ابعاد مختلف ضرورت دارد و کم‌هزینه ترین ورزش محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: تحقق جامعه سالم و پویا و حرکت به سمت چشم‌انداز ورزش همگانی و حضور حداکثری از اولویت های مورد نظر در برگزاری همایش های پیاده روی است.

شایان ذکرست، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ارومیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی روز جمعه 17 مهرماه از ورزشگاه تختی ارومیه تا بوستان ائللرباغی این شهر برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همایش پیاده روی خانوادگی ، ارومیه ، همایش پیاده روی ، هفته نیروی انتظامی ، پیاده روی خانوادگی ، آذربایجان غربی

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,0094116,74519,260138,9562,552,755