عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1105
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 مهر 1394 - 12:47
نویسنده: admin
سازمان لیگ، داوران هفته اول لیگ دسته دو فوتبال در فصل 95-94 را اعلام کرد

به گزارش اسپورنیوز، داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته نخست لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور در فصل 95-94 مشخص شدند. بر اساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون فوتبال داوران قضاوت کننده هفته اول لیگ دسته دو به این شرح است: ...

اسامی داوران قضاوت کننده هفته اول لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور در فصل 95-94:

چهارشنبه پانزدهم مهرماه

شهرداری بندرعباس – نیروی زمینی از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی

علیرضا جلالی- علی ملامحمدی- وحید امیری- جواد سهراب نژاد

نسل ابومسلم مشهد – شهرداری جویبار از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی

ابوالفضل حسینی- مجتبی قریب- مهدی مسعودی- محمد ممتاز

کارا شیراز – نفت و گاز گچساران از ساعت 15:15 در ورزشگاه بعث

توحید مالکی- بهزاد پناهی- عباس سعادت- حسن شفیعی

صنعت ساری – پیام وحدت خراسان از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا

حامد صادقی جو- حسین اقدامی- محمدرضا کیانی- مهرداد خسروی

شهرداری کاشان – شهرداری زنجان از ساعت 15:30 در ورزشگاه امیرکبیر

حسین زمانی- محمد پورتقی- موسی علی آبادی- احمد محمدی

پارس جنوبی جم – ماهان شوشتر از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی

عباس صادقی- بلال رییسی- امین حسن زاده- حسام الدین احمد شمسی

بادران – خونه به خونه تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه کارگران

حامد بیک زند- حسین رحیم دل- مجتبی بابا رییسی- مصطفی بینش

مقاومت تهران – کاسپین قزوین از ساعت 15:30 در ورزشگاه پنجم آذر

امیر عرب براقی- امیر فلاح- مهدی صناعی- شاهین یزدانی

استقلال آبی تهران – نفت امیدیه از ساعت 15:30 در ورزشگاه هویزه

انور دورانی- محمدحسین زاهدی- پوریا رحمتی- هادی صحرایی

اکسین البرز – آینده سازان شیراز از ساعت 15:35 در ورزشگاه انقلاب کرج

علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری - عنایت قوچ کاملو

شهرداری ماهشهر – تربیت نوین یزد از ساعت 15:45 در ورزشگاه شهدا

مجتبی مختاری- مرتضی هوشیار- حامد صفایی- علی عبدالهی

نفت نوین آبادان – هفت سمنان از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی

ابوالحسن دلباز- مهرداد بهرامی- حمیدرضا افشون- بهروز رنجبر

رهپویان رضوانشهر – شهرداری ارومیه از ساعت 15:45 در ورزشگاه رضوانشهر

رضوان سرشار- مسلم رحیم خانی- بابک قلی زاده- محمدرضا منصوری

سپید رود دشت – الوند همدان از ساعت 15:45 در ورزشگاه شهید عضدی

ابوالفضل دوستی- حسین سلیمانی- علی رعیت- عبدالحسین باستان

خلخال دشت – توسعه کیش از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی

مجید محمدی- مهرداد نجفی- حمید کاوندی- مجتبی رحیمی

راهیان کرمانشاه – شهرداری کامیاران از ساعت 16 در ورزشگاه کرمانشاه

داود مهرابی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- امید جمشیدی

بعثت کرمانشاه – کارون اهواز از ساعت 16 در ورزشگاه انقلاب

نادر خاکسار- علیرضا شهری- صابر خوئی- پیام ساری اصلانی

شهرداری تبریز – کارگز بنه گز از ساعت 16 در ورزشگاه اختصاصی شهرداری

محمدرضا مهرگان- عباس پورحیدری- حامد تازه پور- مجتبی خیری

شهرداری بوشهر – فولاد نوین اهواز از ساعت 16 در ورزشگاه بهشتی

عقیل جهانبازی- محمد نادری- رشید پردل- علی آقاجری

پنجشنبه 16 مهرماه

ملی پوشان تبریز – پرسپولیس گناوه از ساعت 16 در ورزشگاه تختی

برزو ادراک- موسی محمدی راد- اصغر ملکی- غلام مستقیم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لیگ دسته دو ، سازمان لیگ ، فدراسیون فوتبال ، شهرداری ارومیه ، شهرداری تبریز ، ملی پوشان تبریز

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)





تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
12931885809065211,67650,7982,107,243