عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1102
تاریخ انتشار: یکشنبه 12 مهر 1394 - 12:51
نویسنده: admin
فهیمی: پیست دو و میدانی شهید امینی ارومیه تجهیز می شود

وی با اشاره به اینکه بهره‌برداری از پیست مورد اشاره دوندگان و علاقه‌مندان به دوهای نیمه‌استقامت و استقامت به موفقیت‌های چشمگیر دست پیدا کرده‌اند، افزود: در صورت فراهم بودن امکانات مورد نیاز ورزشکاران ما توانایی افتخارآفرینی دارند.

این مقام مسئول ورزشی استان در ادامه با اشاره به اینکه در سایه حمایت‌های استاندار آذربایجان غربی همچنین رئیس اداره‌کل ورزش و جوانان استان برای تجهیز سالن دو و میدانی شهید امینی ارومیه تأمین اعتبار شده‌است، خاطرنشان کرد: سالن ورزشی مورد اشاره یکی از سالن‌های منحصر به فرد در ایران اسلامی به شمار می‌رود.

رئیس هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی با اظهار اینکه مراحل تجهیز سالن مورد اشاره به مراحل پایانی می‌رسد، یادآوری کرد: در صورت تأمین منابع مالی مورد نیاز همچنین تخصیص و هزینه کردن منابع مالی می‌توان بسترهای لازم برای برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی در ارومیه فراهم کرد.

فهیمی با اظهار اینکه در بین دو و میدانی‌کاران آذربایجان غربی افراد مستعد و توانمند زیادی وجود دارد، بیان داشت: در رده‌های سنی مختلف، بخش‌های آقایان و بانوان افتخارات زیادی از ابتدای سال تاکنون کسب شده‌است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه روند رو به رشد مورد اشاره در ادامه سال تداوم پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: برای تحقق برنامه‌های ترسیم شده همچنین استعدادیابی و پرورش نوابغ ورزشی به طور مستمر تلاش می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه شش ماهه دوم امسال مطابق با تقویم ورزشی و برنامه‌ زمان‌بندی شده گام برداشته خواهد شد، بیان داشت: رسانه‌های جمعی اعم از صوتی، تصویری و مکتوب فعالیت‌ها و اقدامات این مجموعه را انعکاس دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دو و میدانی ، آذربایجان غربی ، فهیمی ، ورزش و جوانان ، ارومیه

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885991,0976,93219,447139,1432,552,942