عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1089
تاریخ انتشار: شنبه 11 مهر 1394 - 10:53
نویسنده: admin
بیست و نهمین دوره لیگ برتر والیبال مردان از 29 مهر آغاز می شود

به گزارش اسپورنیوز، تاکنون تیم‌های متین صالحین ورامین، ثامن الحجج سبزوار، شفق اردکان و بانک سرمایه ورودی خود برای شرکت در این مسابقات را پرداخت کرده‌اند.

تیم تازه لیگ برتری شده کاله آمل هنوز ورودی خود و تیم‌های شهرداری ارومیه، پیکان، سایپا، آلومینیوم المهدی بندرعباس و شهرداری تبریز نیز ورودی و تسویه حساب فصل گذشته خود را به سازمان لیگ ارائه نکرده اند، اما برای شرکت در فصل جدید لیگ برتر والیبال اعلام آمادگی کرده‌اند.

هر تیم در هر مسابقه ١٤ بازیکن خواهد داشت که دو بازیکن باید لیبرو باشد و بازیکنان خارجی نیز باید مجوز کار و برگ سلامت داشته باشند.

لازم به ذکرست، امکان اضافه شدن دو تیم دیگر به جمع 10 تیم لیگ برتری نیز وجود دارد.

تیم والیبال پیکان با 12 دوره قهرمانی، پرافتخارترین تیم شرکت کننده در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در سال جاری است. این تیم سه عنوان نایب قهرمانی و سه مدال برنز نیز در پرونده کاری خود در این رقابت ها دارد.تیم والیبال پیکان عنوان سومی جهان و قهرمانی باشگاه های آسیا را نیز در پرونده افتخارات خود دارد.

نماینده مازندران دومین تیم افتخارآفرین لیگ برتر والیبال است که سال گذشته در لیگ برتر حضور نداشت. نماینده مازندران هفت مدال شامل دو مدال طلا، یک نقره و چهار عنوان سومی در این رقابت ها به دست آورده است.

تیم والیبال سایپا دیگر باشگاه با سابقه در والیبال ایران است که شش نایب قهرمانی و یک مقام سومی در مدت حضور خود در لیگ برتر والیبال به دست آورده است.

نماینده شهرهای ارومیه و تبریز نیز در لیگ برتر والیبال افتخاراتی کسب کردند که نماینده ارومیه با دو عنوان نایب قهرمانی و شش عنوان سومی و نماینده تبریز نیز با یک مدال نقره و دو عنوان سومی در جایگاه های بعدی این داده های آماری قرار دارند.

متین ورامین نیز که سال 91 نخستین حضور خود را در لیگ برتر والیبال را تجربه کرد و به مدال نقره دست یافت، در سال 92 قهرمان لیگ برتر والیبال شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لیگ برتر ، والیبال ، شهرداری ارومیه ، شهرداری تبریز ، لیگ برتر والیبال ، تیم های لیگ برتر والیبال

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851591,1761,33519,068108,0252,521,824