عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1086
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 مهر 1394 - 14:01
نویسنده: admin
باشگاه شهرداری ارومیه از خواسته‌های به‌حق هواداران ارومیه‌ای دفاع می‌کند

اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه/اخبار شهرداری ارومیه

به گزارش اسپورنیوز، احد یوسفی مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در نشست خبری به خبرنگاران گفت: اولین جلسه شورای لیگ والیبال در فدراسیون والیبال برای تعیین سیاست‌گذاری در حوزه لیگ برتر والیبال تشکیل خواهد شد که به عنوان مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در آن حضور خواهم داشت.

وی افزود: قطع یقین باشگاه شهرداری ارومیه تلاش می‌کند تا تمام محتویات و دفاعیات جلسه شورای لیگ از ابتدا تا انتها به اطلاع مردم برسد و تمام هواداران والیبال ارومیه مصوبات جلسات را از ابتدا مشاهده کنند.

یوسفی با اشاره به نظرات باشگاه شهرداری ارومیه مبنی بر برگزاری بازی‌های دور یک هشتم به صورت دو بازی از سه بازی، اظهار داشت: اگر مدعی هستیم که والیبال ایران رشد کرده و جهانی شده و از سطح آسیا فراتر رفته است باید بازی‌های لیگ برتر والیبال نیز مانند لیگ های معتبر دنیا برگزار شود و مراحل یک چهارم، نیمه‌نهایی و فینال به صورت سه بازی از پنج بازی و رفت و برگشت انجام شود.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه ادامه داد: این حق مسلم تمام سرمایه‌گذاران والیبال است که در بازی‌های حساس میزبان باشند و تیم‌داری شهرداری ارومیه به عنوان یک نهاد مردمی صرفا برای مقام آوری نیست بلکه شور و نشاط ورزشی هواداران مهمترین هدف شهرداری محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: هرچند این موضوع در جلسه شورای لیگ والیبال مطرح می‌شود اما اکثر تیم‌های شهرستانی با این قضیه موافقند که در بازی‌های حساس میزبانی به صورت عادلانه صورت بپذیرد و هر دو تیم شانس یکسانی برای بازی در خانه خود داشته باشند.

یوسفی اذعان کرد: اساسا پشتوانه تیم ملی والیبال برگزاری خوب و منسجم بازی‌های لیگ برتر والیبال است و قدرتمندتر شدن تیم‌های باشگاهی در اقتدار تیم ملی والیبال نقش بسزایی دارد و اگر به دنبال یک والیبال قدرتمند هستیم باید شهرستان‌ها را برای برگزاری دیدارهای ملی توانمند کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه اظهار داشت: هدف من به عنوان نماینده باشگاه در جلسه شورای لیگ والیبال حفظ منافع باشگاه شهرداری و به‌خصوص هواداران ارومیه است که در بدترین شرایط حامی تیم بوده‌اند و در واقع تمام سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه برای ایجاد نشاط در آنها می‌باشد.

وی افزود: با توجه به اتفاقات سال قبل و تک بازی برگزار شدن بازی فینال لیگ برتر والیبال، امسال باشگاه شهرداری ارومیه به جد از خواسته های به حق مردم والیبال دوست و هواداران خونگرم ارومیه‌ای دفاع می‌کند تا از تبعیض بین تیم ها جلوگیری شود.

یوسفی خاطرنشان کرد: نظر تیم‌های شهرستانی برای برگزاری مسابقات ‌به‌صورت پلی‌آف می‌باشد چرا که در این صورت با توجه به دو پروازه بودن اکثر بازی‌ها و احتمال افزایش آسیب‌دیدگی، جبران آسیب‌دیدگی بازیکنان امکان پذیر نخواهد بود.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885864115,82218,337138,0332,551,832