عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1058
تاریخ انتشار: سه شنبه 31 شهریور 1394 - 13:26
نویسنده: admin
سرمربی شهرداری ارومیه: برای صعود به دسته یک امیدواریم

اخبار تیم فوتبال شهرداری ارومیه

به گزارش اسپورنیوز، محرم نشاطی در مصاحبه با ایرنا افزود: تمرینات اول شهریور ماه جاری در زمین چمن مجموعه ورزشی شهید کاظمی سپاه ارومیه آغاز شده و با توجه به کسب نتایج قابل قبول در سال گذشته ترکیب تیم تا حدود زیادی حفظ شده است و در چندین پست اقدام به جذب چند بازیکن مطرح کرده ایم.

وی اظهار کرد: امسال با وضعیت خوب موجود امیدواری زیادی برای صعود به لیگ دسته یک داریم.

نشاطی گفت: تیم فوتبال شهرداری ارومیه در گروه 4 رقابت های لیگ دسته 2 کشور با تیم های قدرتمندی هم گروه است و کارشناسان فوتبال این گروه را گروه مرگ لقب داده و سه تیم شهرداری ارومیه ، سپید رود رشت و صنعت ساری را به عنوان مدعیان این گروه می دانند.

وی افزود: با توجه به شناختی که از تیم شهرداری ارومیه در اذهان تیم های حاضر در لیگ دسته 2 باقی مانده است همگی به اتفاق ما را مدعی صعود به لیگ دسته یک می دانند و حساب ویژه ای برای ارومیه باز کرده اند.

سرمربی شهرداری ارومیه ادامه داد: امسال تمهیدات لازم برای قدرتمند سازی نیمکت ذخیره و کم کردن فاصله بین بازیکنان اصلی و ذخیره اندیشیده شده و این امر موجب فراغ بال بیشتری برای انجام تعویض های مورد نیاز در جریان بازی و آرامش خاطر کادر فنی می شود.

وی گفت: مهمترین مشکل تیم فوتبال شهرداری ارومیه نامناسب و بی کیفیت بودن زمین چمن تختی ارومیه است که مجبوریم دیدارهای خانگی خود را در این زمین غیراستاندارد برگزار کنیم.

نشاطی ادامه داد: از مسئولان می خواهیم که در خصوص آماده سازی هر چه سریعتر زمین چمن تختی ارومیه تا آغاز مسابقات، اقدامات لازم را انجام دهند تا دچار افت فنی و تکنیکی بازیکنان در جریان مسابقات نباشیم.

وی اظهار داشت: از مسئولان باشگاه نیز خواسته ایم که در صورت امکان تمرینات تیم را در زمین چمن خانه جوان ارومیه برنامه ریزی کنند.

وی ادامه داد: مسابقات لیگ دسته دو از پنجم مهر ماه آغاز می شود و تیم شهرداری ارومیه در هفته اول (هشتم مهر ماه) مهمان تیم رهپویان رضوانشهر خواهیم بود و در هفته دوم نیز مهمان تیم توسعه کیش هستیم.

وی حمایت و اطلاع رسانی به موقع خبرگزاری جمهوری اسلامی در انعکاس اخبار تیم فوتبال شهرداری ارومیه را قابل تقدیر دانست و گفت: برای کسب موفقیت در یک رویداد ورزشی هماهنگی کادر فنی ، بازیکنان ، تماشاگران ، مسئولان و اصحاب رسانه به یک اندازه تاثیر گذار است و به یقین اگر حمایت های معنوی شامل حال تیم باشد شاهد پیروزی های روز افزون نیز خواهیم بود.

نشاطی افزود: به نظر می رسد حمایت از تیم شهرداری ارومیه کم رنگ تر شده است در حالی که این تیم به عنوان تنها نماینده استان در رقابت های کشوری، نیازمند همدلی و حمایت جامعه ورزش و به خصوص فوتبال استان است.

وی خاطر نشان کرد: در یک بازی فوتبال، سند قطعی به نام تماشاگران ثبت شده است چرا که مربی یا بازیکن رفتنی است ولی آنچه که ماندگار است حضور تماشاگرانی است که با حضور خود در ورزشگاه موجب افزایش انگیزه برای بازیکنان می شوند.

تیم فوتبال شهرداری ارومیه در گروه چهارم این مسابقات با فولاد ب اهواز، سپیدرود رشت، خلخال دشت، صنعت ساری، الوند همدان، پیام وحدت کاشمر، رهپویان رضوانشهر، شاهین بوشهر و توسعه کیش هم گروه است.

شایان ذکر است رقابت های لیگ دسته 2 فوتبال باشگاه های کشور با حضور 40 تیم در چهار گروه از پنجم مهرماه آغاز می شود و از هر گروه سه تیم به مرحله دوم صعود می کنند که تیم های اول هر گروه مستقیما صعود کرده و تیم های دوم به پلی آف می روند.

مرحله اول مسابقات اواخر بهمن ماه پایان می یابد و از هر گروه 4 تیم به لیگ دسته سوم سقوط می کنند.

شروع مرحله دوم اوایل اسفند سال جاری آغاز و پایان مسابقات اواخر اردیبهشت 95 است و پلی آف رقابت ها نیز نیمه اول خرداد ماه 95 خواهد بود.

از هر گروه نیز سه تیم به مرحله دوم مسابقات صعود می کنند و مرحله دوم رقابتها در دو گروه شش تیمی انجام می شود.

 

 

 

اخبار شهرداری ارومیه ، محرم نشاطی ، تیم فوتبال شهرداری ارومیه ، لیگ دسته دو ، سرمربی شهرداری ارومیه ، تختی ارومیه ، اخبار ارومیه

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,0614116,79719,312139,0082,552,807