عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1048
تاریخ انتشار: جمعه 27 شهریور 1394 - 15:39
نویسنده: admin
روزهای بد لوسیانو در قطر/ادینهو به تراکتور بر می‌گردد؟

اخبار تراکتورسازی

به گزارش اسپورنیوز به نقل از مشرق، چرخ لیگ ستارگان قطر برای نخستین‌بار چرخید تا السیلیه تیم جدید لوسیانو ادینهوی برزیلی با قبول شکست 4 بر صفر مقابل الریان به ته جدول رقابت‌ها بچسبد.

آقای گل لیگ برتر ایران در فصل گذشته، 90 دقیقه تمام برابر مدافعان تیم دانیل نوساتی اروگوئه‌ای تلاش کرد اما راه به جایی نبرد.

شماره 10 جدید السیلیه در 27 دقیقه پایانی دیدار هم با توجه به اخراج گریگور رومانیایی مجبور شد بیشتر در فاز دفاعی به تیمش کمک کند. هرچند که نتیجه نهایی چهارتایی شدن السیلیه بود و ناکامی لوسیانو در گلزنی.

* تجربه الشارجه

لوسیانو مهاجم 20 گله تراکتورسازی در لیگ‌ چهاردهم پیش از این هم سابقه حضور در فوتبال کشورهای حوزه خلیج‌فارس را داشته است.

ادینهو در لیگ دهم 22 گل برای مس زد تا بعد از رضا نوروزی 24 گله از فولاد، دومین مهاجم برتر سطح نخست فوتبال ایران باشد. ادر لوسیانو پس از آن بود که به واسطه درخشش خود راهی الشارجه امارات شد.

ادینهو در فصل 2012-2011 فوتبال امارات طی 20 بازی و 1645 دقیقه تلاش، 10 گل برای الشارجه به ثمر رساند. لوسیانو به این ترتیب هفتمین گلزن برتر امارات لقب گرفت با این حال در پایان آن فصل دوباره به ایران و تیم مس کرمان بازگشت.

* ادینهو برمی‌گردد؟

لوسیانو در پایان لیگ چهاردهم با تراکتورسازی تبریز نایب قهرمان شد و البته 20 گل زد تا عنوان آقای گل رقابت‌ها را از آن خود کند.

به این ترتیب زمینه نگارش داستان حضور ادینهو در فوتبال متمول آن‌سوی آب‌ها دوباره فراهم شد.

لوسیانو این بار با قراردادی قابل‌توجه راهی السیلیه شد.

با این حال به نظر می‌رسد آقای گل فصل قبل فوتبال ایران در تیم جدیدش کار مشکلی داشته باشد.

ادینهو در 90 دقیقه اول تجربه‌اش با السیلیه شریک شکست 4 بر صفر مقابل الریان بود تا شاید از حالا خودش را برای بازگشت مجدد به فوتبال ایران- حتی در نیم‌فصل پیش‌رو آماده کند.

* دو سر باخت

داستان عدم موفقیت السیلیه و ادینهو در 90 دقیقه ابتدایی همکاری‌شان وقتی پررنگ‌تر به چشم می‌آید که بدانیم داستان دراماتیک جدایی لوسیانو از تراکتورسازی به سود هیچ‌کدام از طرفین نبوده است.

تراکتورسازی بدون ادینهو طی شش بازی خود در لیگ جدید فقط چهار گل زده در حالی که در هفته دوم بازی‌ها سه گل به گسترش فولاد زده و هفته سوم لیگ هم یک گل به راه‌آهن.

اینکه تراکتوری ها در هفته‌های اول، چهارم، پنجم و ششم موفق به گشودن دروازه رقبای خود نشده‌اند، نشان می‌دهد که در انتخاب جایگزین برای لوسیانو موفق نبوده‌اند.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418859051,3662,27145,588191,2082,605,007