عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1046
تاریخ انتشار: جمعه 27 شهریور 1394 - 14:48
نویسنده: admin
موفقیت دو و میدانی‌کاران استان توسط رسانه ها منعکس شود

اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه


رسانه‌های جمعی باید موفقیت‌های ورزشکاران به ویژه دوندگان را در جامعه بیشتر بازتاب دهند

حسین فهیمی اظهار داشت: رسانه‌های جمعی در استان اعم از صوتی، تصویری و مکتوب همچنین واحد خبر همکاری لازم با هیئت ورزشی دو و میدانی ندارند، حال آنکه از طریق بازتاب موفقیت‌ها و دستاوردها می‌توانندبین آنها ایجاد انگیزه کنند.

 

به گزارش اسپورنیوز، رئیس هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، ضمن گلایه از بی‌مهری نشریات محلی استان، دفاتر نمایندگی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های سراسری همچنین صدا و سیما نسبت به ورزش دو و میدانی، خاطرنشان کرد: متاسفانه دو و میدانی به عنوان ورزش مادر به طور شایسته در کانون توجه‌ها قرار نمی‌گیرد.

این مسئول با خطاب قرار دادن خبرنگاران، فعالان عرصه اطلاع‌رسانی و تلاشگران این حوزه انعکاس فعالیت‌ها و برنامه‌های ورزشی این رشته را خواستار شد، افزود: در صورت تشویق آحاد جامعه به سمت و سوی ورزش به ویژه دو و میدانی به عنوان یک رشته ورزشی کم‌هزینه آنها را مقابل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی مصون کرده‌ایم.

این فعال ورزشی با اظهار به اینکه دو و میدانی برای جذب افراد مستعد و علاقه‌مند به این رشته برای استفاده و به کارگیری ایده‌های جدید مبادرت می‌کند، خاطرنشان کرد: بنابراین برای تحقق پیدا کردن این موضوع باید رسانه‌های جمعی با مسئولان همراهی لازم و موثر داشته‌باشند.

رئیس هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی با اظهار به اینکه استان‌ها باید به سمت قهرمان‌پروری، شناسایی نخبه‌های ورزشی و پرورش آنها گام بردارند، افزود: بنابراین رسانه‌های جمعی به این موضوع توجه کرده و فقط بر روی یک یا دو رشته ورزشی همه توجه خود را متمرکز نکنند.

این مسئول ادامه داد: همچنین از طریق رسانه‌ای کردن مدال‌آوری‌ها و افتخارآفرینی‌ها در عرصه‌های مختلف می‌توانند انگیزه و اشتیاق لازم برای به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران در همه رشته‌ها فراهم کنند.فهیمی با خطاب قرار دادن مسئولان و دست‌اندرکاران عالی‌رتبه با اظهار اینکه فدراسیون ضمن توجه ویژه به تیم ملی باید به استعدادیابی نیز بپردازد، خاطرنشان کرد: مقوله استعدادیابی به ویژه در این رشته دیربازده نباید مغفول بماند.

این مسئول، برگزاری مسابقات مختلف اعم از کشوری، منطقه‌ای و ... را خواستار شد، گفت: باید مسابقات تخصصی در ماده‌های مختلف ورزشی برگزار شود، تا از این رهگذر ظرفیت‌های موجود شناسایی شده، نسبت به پرورش نفرهای برجسته و شاخص مبادرت شود.

رئیس هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی در پایان با بیان این که استان ما در ماده پرتاب چکش به معنای واقع شاخص و ارزنده فعالیت می‌کند، یادآور شد: تا حد امکان امکانات لازم در اختیار علاقه‌مندان و دوستداران این عرصه قرار داده می‌شود.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418859001,3662,26645,583191,2032,605,002