عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1043
تاریخ انتشار: پنجشنبه 26 شهریور 1394 - 12:55
نویسنده: admin
رحمت خدا: مسابقه رالی خانوادگی در ارومیه برگزار می شود

اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه

به گزارش اسپورنیوز، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه از برگزاری همایش رالی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت «هفته دفاع مقدس و دانش آموزان شهید» در ارومیه خبر داد.

بيت اله رحمت خدا در اين خصوص گفت: در راستای فرهنگسازی در خصوص عبور و مرور و استفاده صحیح از وسایل نقلیه و نهادينـه شـدن فرهنگ ترافيكی با همکاری هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان ارومیه یک دوره مسابقه رالی خانوادگی در سطح خیابان های این شهر برگزار می شود.

رحمت خدا افزود: فرهنگ سازی منجر به پیشگیری از مشکلات، کم هزینه ترین و بهترین کاری است که می توان در جهت کاهش ترافیک، به حداقل رساندن جرايم رانندگی و بروز مشکلات احتمالی انجام داد.

وی افزود: ثبت نام علاقمندان به شركت در اين رالی از 20 شهريورماه آغاز شده و تا 25 ام همين ماه ادامه خواهد داشت.

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه اظهار کرد: این مسابقه روز جمعه 27 شهریور و از مبداء پارک آموزش ترافیک شهرداری ارومیه و در طول مسیر رینگ کمربندی شهری طی شده و نهایتا در محل مبداء مسابقه یعنی پارک آموزش ترافیک واقع در خیابان دفاع مقدس به کار خود پایان خواهد داد.

رحمت خدا در خاتمه گفت: این مسابقات به همت هيأت اتومبيلرانی و موتورسواری شهرستان اروميه و سازمان فرهنگي ورزشی شهرداری ارومیه با عنوان یادواره دانش آموزان شهید ارومیه و در فضایی آكنده از سلامتی و شور و نشاط برگزار می شود و علاقمندان به شرکت در این برنامه می توانند به هیات اتومبیلرانی ارومیه به نشانی ارومیه بلوار شهید رجایی، طبقه همكف خوابگاه دخترانه محدثه و یا پارک آموزش ترافیک شهرداری ارومیه مراجعه نمایند.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188570754510,14420,911223,8682,637,667