عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1009
تاریخ انتشار: شنبه 24 مرداد 1394 - 10:59
نویسنده: admin
درخشش بانوان آذربایجان غربی در مسابقات پاراگلایدر قهرمانی کشور

اخبار ورزشی آذربایجان غربی/در بخش آقایان نیز حسین عباسقلی زاده از گرگان ، سروش تیموری از کرمانشاه و علی آملی از تهران در رده های اول تا سوم ایستادند.

فرماندار شهرستان مشگین شهر در آئین اختتامیه این مسابقات که در قالب جشنواره ملی برگزار شد گفت: به عقیده کارشناسان منطقه مشگین شهر یکی از مناطق اصلی کشور در برگزاری مسابقات و انجام ورزش های هوایی کشور است.

ابراهیم امامی افزود: برگزاری این مسابقه در سطح ملی که موجب رضایتمندی بیشتر شرکت کنندگان ، داوران و ناظران کشوری شده زمینه را برای میزبانی این شهرستان برای دیگر رویدادها ، مسابقات و جشنواره های هوایی فراهم کرده است. وی پل معلق مشگین شهر را قابلیتی کم نظیر برای توسعه همه جانبه مشگین شهر به ویژه در صنعت توریسم و ورزش بیان کرد.

شهرستان مشگین شهر با ۱۷۰ هزار نفر جمعیت در شمال غرب اردبیل دارای آثار تاریخی متعدد از جمله قلعه قهقهه ، کاروانسرای قانلی بولاغ ، مقبره سیدسلیمان فخرآباد ، کهنه قلعه ، چند حمام قدیمی و آب های گرم معدنی شابیل و قینرجه است. ده ها اثر باستانی و نیز سایت تاریخی شهر یئری با ده ها پیکره سنگی با حدود هشت هزار سال قدمت در این شهرستان واقع شده است.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418853781,1761,55419,287108,2442,522,043